26.11.2015 toimus külaseltsi liikmete üldkoosolek. Esimese asjana otsustasid liikmed ühiselt muuta ja kaasajastada seltsi põhikirja. Huvitatud leiavad uue põhikirja teksti siit.

Lisaks valisid liikmed seltsile ühehäälselt uue juhatuse, kuhu kuuluvad nüüd Kaia-Leena Pino, Peep Promm ja Rainer Ploom. Pärast koosoleku ametlikumat osa toimus hoogne arutelu nii meie küla teadetahvlite olukorra parendamise kui tulevase külaplatsi teemadel.

Koosolekul osales seitse seltsi liiget ning oma hääle olid volitanud veel kolm liiget. Ühtlasi oli rõõm tõdeda, et samal päeval oli veel kolm aktiivset külaelanikku avaldanud soovi seltsiga liituda, tõstses seltsi liikmete arvu sellega juba viieteistkümneni.

Kui Sinulgi tekkis ühtäkki tahe meie küla teemadel aktiivselt kaasa rääkida ja asju paremaks muuta, siis anna endast märku! Vaata siit täpsemat teavet külaseltsi liikmeks astumise kohta.